Rezervasyon Formu

Hakkımızda


Ant Apart Hotel, 1998 yılından itibaren çiçekler ve çam ağaçları ile dolu bir bahçede ve Ölüdeniz'in merkezine 3 km uzaklıkta hizmet vermektedir.Tesis, "Babadağ" manzaralı apart daireler ve otel odaları ile çeşitli konaklama alternatifleri sunmaktadır.

Misafirlerine, 2 standart oda, 2 dubleks apart, 3 superior apart ve 15 standart apart daire ile hizmet veren "Ant Apart Hotel"de açık yüzme havuzu, snack bar, havuz bar ve a la carte restaurant yer almaktadır. Alışveriş noktalarına yürüme mesafesinde bulunan tesis, Ölüdeniz plajına araç ile 5 dakikalık uzaklıktadır.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Ölüdeniz'e yakın bir noktada zevkli bir tatil geçirmeniz için sizi bulunan Ant Apart Otel'e davet ediyoruz.

Geleneksel Türk misafirperverliği ile güleryüzlü bir hizmet sunduğumuz tesisimizde, sizlere aile ortamını aratmayacak iyi tatiller dileriz.

Saygılarımızla;
Tanel - Ceylin Yıldız ÜNAL

Fethiye, tatilini alternatif turizm etkinlikleriyle renklendirmek isteyenler için de benzersiz olanaklara sahip. Fethiye’nin eşsiz güzellikleri hakkında bilgi sahibi olun.

image

Ölüdeniz

image

Kelebekler Vadisi

Değerli misafirlerimizin konaklamaları hakkında ve tesisimizle ilgili yaptıkları değerlendirmeler sonucu aldığımız puan, ödül ve sertifikalar hakkında bilgi edinin.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM